April 2011

První design na objednávku (Kristína Peláková)

30. april 2011 at 22:04 | Darela Vrbovská |  Designy
Před chvílí jsem dokončila design na objednávku pro Dee. Snad se design bude líbit :-) Snažila jsem se, aby barvy k sobě ladily a snad se mi to povedlo :-) A snad bude Dee spokojená :-) ... Kdybys náhodou nebyla stačí napsat a vymyslím něco jiného. Já jsem s provedením 100% spokojená, snažila jsem se to neodfláknout, jak se mi to již několikrát povedlo :D (v době mých začátků s grafikou). Popisky do menu budou, jakmile dáš Dee vědět, jestli dess budeš vůbec chtít a nebo ne. Zatím ti nabízím náhled. Nevím, jestli dess budeš chtít nastavit (bylo by to pro mě lepší, heslo které bys na mail poslala bych nikomu nedala!!! Nedělám na objednávku první dess)...

Soukromé fotografie I.

30. april 2011 at 17:30 | Darela Vrbovská |  Tina photos

Tina v brýlích značky See You Optic

30. april 2011 at 16:45 | Darela Vrbovská |  Tina photos

Kauza Kortiš: Rytmus - Nu JerZey DeBil & Zlatokop Kortiš

30. april 2011 at 16:06 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Poznámka z Facebooku: Kortiš z Bánoviec sa podpísal na Rytmusov album ako producent.Nemal na to práva a všetkých oklamal. Nemá na to čo povedať preto volá odveci ludí a núti ich aby ohovárali Rytmusa.


Posluchačům vadí, že Rytmus v rádiu „jebe“, rada pro vysílání se tím musí zabývat

30. april 2011 at 15:36 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Regulátor vysílání posoudí, jestli bude postihovat autorská díla obsahující slangové výrazy s dvojsmyslným zabarvením.

Rada pro vysílání má před sebou rozhodnutí, zda je dvojsmyslné sloveso "jebat" přípustné pro vysílání v rozhlasové stanici s celorepublikovým dosahem. Dva posluchači si totiž regulátorovi vysílání stěžovali na vulgarismy ve skladbě Jebe od slovenského interpreta Patrika Vrbovského, který si říká Rytmus. Vysílá ji rádio Evropa 2, které ladí téměř milion lidí denně.


"Rada se seznámila s podnětem posluchače, který se tyká vulgarity písně Jebe odvysílané na programu Evropa 2 a s podnětem posluchače, který se tyká nevhodnosti vysílání písně od Rytmuse Jebe na programu Evropa 2," oznámila rada pro vysílání v zápisu ze své schůze z minulého týdne. Většinou právě na podnět nespokojených posluchačů nebo diváků se radní pro vysílání takovými kauzami zabývají.

Podle zákona jsou provozovatelé rádií - i televizí - povinni "nezařazovat do programů pořady a reklamy, které obsahují vulgarismy a nadávky, kromě uměleckých děl, v nichž je to z hlediska líčeného kontextu nutné; taková díla je však možné vysílat pouze v době od 22.00 hodin do 06.00 hodin druhého dne".

Rada se nechala od svého úřadu vypracovat přepis slov inkrimované skladby interpreta, který momentálně zasedá v porotě "federální" show televizí Nova a Markíza Česko Slovenská SuperStar.


Rytmus je drsňák, ale zrazu stratil reč!

29. april 2011 at 14:00 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Súrodencom Veronike a Jankovi sa 26. augusta 2010 obrátil život naruby! V ich dome v Sobranciach sa Veronika zobudila nadránom na krik v dome, čo v poslednom čase nebolo nič mimoriadne. Mama Darinka sa s otcom Jánom hádali čoraz častejšie... Veronika vyšla rozospatá z izby - uvidela zakrvaveného otca a v komore našla na podlahe mamu, zaliatu krvou. Mama už nežila. Otec sa o pár minút obesil na povale domu.

Po tragédii deti skončili u babky Magdy v susednej dedine Bunkovce. Babka ich má oficiálne zverené do opatery, ale pomáha jej najmä dcéra Monika, ktorá má na starosti učenie s deťmi, najmä s Jankom, ktorému to ide pomalšie - je dyslektik. Janko sa po strate rodičov zmenil, je uzavretejší, nechce o tom, čo videl a zažil hovoriť... Obe deti radi sledujú Superstar a radi majú najmä porotcu Rytmusa. A tak Modré z neba v snahe urobiť im radosť a trochu ich rozptýliť, vzalo deti s babkou na nakrúcanie Superstar a stretnutie s Rytmusom... To však nie je všetko.

* AKTUALIZOVÁNO

Na celou epizodu z Modrého z neba se můžete podívat ve video archívu TV Markíza, jelikož nejdou videa na youtube...
Můj názor: Středa mi opět dokázala, že Rytmus je přesně takový, za jakého ho považuji :-) ... Více se dozvíte v RYTMUS Speciál

Tina a Martin Harich

28. april 2011 at 17:52 | Darela Vrbovská |  Tina photos

RYTMUS: křest CD FENOMÉN (Vstupenky.cz)

27. april 2011 at 16:45 | Darela Vrbovská |  Information

Perfekcionista Rytmus odkládá křest desky, chce na ní ještě pracovat. A navíc mění název - na "Fenomén"
100% kvalitu si žádá Rytmus od každého tracku na jeho chystané desce. Proto se kontroverzní slovenský raper a zároveň porotce pořadu Česko Slovenská SuperStar rozhodl odložit plánovaný pražský křest.

Opět doma!

27. april 2011 at 15:52 | Darela Vrbovská |  Notes
Velikonoce máme již úplně za sebou a teď někteří musí znovu navštěvovat školu, nebo chodí do práce (je jasné, že někteří i během svátků). Za pár měsíců už bude léto a všichni mohou oddychovat celé dva měsíce. Chtěla bych poděkovat za návštěvnost za dva dny - včera nastal rekord blogu a to s návštěvností 118 za den! Mockrát děkuji (den předtím 111 za den)... Během dneška dodám návštěvnost z minulého týdne a zítra se pustím do objednaných designů.

SUPERSTAR! Fecková o RYTMUSOVI: Je uražený a nesnáší kritiku!

26. april 2011 at 17:00 | Darela Vrbovská |  Rytmus

V pondělním ON-LINE rozhovoru na tn.cz odpovídala na otázky čtenářů Simona Fecková. V odpovědích nešetřila porotce Rytmuse a nevyhýbala se odpovědím ani na svou sexuální orientaci.

Do pondělního rozhodnutí dostala nejméně hlasů košičanka Simona Fecková a musela se se soutěží rozloučit.
V pondělí dopoledne odpovídala na otázky čtenářů na serveru tn.cz. Čtenáře velmi zajímalo, zda ji neurazil "přeřek" Rytmuse, který řekl: "Vypadnout by měla Simona Fucková."