SUPERSTAR! Fecková o RYTMUSOVI: Je uražený a nesnáší kritiku!

26. april 2011 at 17:00 | Darela Vrbovská |  Rytmus

V pondělním ON-LINE rozhovoru na tn.cz odpovídala na otázky čtenářů Simona Fecková. V odpovědích nešetřila porotce Rytmuse a nevyhýbala se odpovědím ani na svou sexuální orientaci.

Do pondělního rozhodnutí dostala nejméně hlasů košičanka Simona Fecková a musela se se soutěží rozloučit.
V pondělí dopoledne odpovídala na otázky čtenářů na serveru tn.cz. Čtenáře velmi zajímalo, zda ji neurazil "přeřek" Rytmuse, který řekl: "Vypadnout by měla Simona Fucková."


"On mě nemůže urazit, já na něj mám vlastní názor. Rytmus nesnáší kritiku," uvedla Fecková, s tím, že kdyby měla říct, co si o něm myslí, tak "bychom tu byli do rána".

Simona už při vyřazování řekla, že se na vypadnutí ze soutěže těší, takže ji to ani moc nemrzelo.
"Musím doléčit hlasivky. Vypadnutí mě samozřejmě mrzí, ale dostala jsem se dál, než jsem sama počítala. Nejvíc mi budou chybět lidé ze soutěže," vysvětlila vypadlá finalistka.

Některým čtenářům se také zdálo, že Simona působí chladně, a že je to proto, protože je vlastně na holky. "Tak to není. Naopak, kluci se mi líbí až moc," odpověděla se smíchem Simona.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Adla - SB Adla - SB | Web | 26. april 2011 at 17:08 | React

musím říct, že ten jeho "přeřek" se mi teda taky vůbec nelíbil...zase jsem s ním ale musela souhlasit, když řekl svůj názor na její výkon.. ;) :)
zase jsem docela ráda, že vypadla, jsou tam lepší ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement