May 2011

Michal Šeps: Rytmus je v pohodě

31. may 2011 at 20:09 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Jak ses cítil, když ti neustále Rytmus říkal negativní názory na tvé vystoupení? JSI BOREC, OBDIVUJEME TĚ! (Kitty)
Rytmus je jiná kapitola. Je to rapper. Není namachrovaný, je v pohodě. Ale na jeho koncert bych nešel. Na koncert Habery bych šel.

Já mu nepokládala žádnou otázku, nějak jsem ani nechtěla a stejně jsem rozhovor nestihla. Je to opravdu krásný rozhovor, hlavně kde hovoří o Bětce a jejich budoucnosti. Kéžby jim to vydrželo až tak daleko, že se vezmou a budou mít mimi. Hrozně jim to přeju!!! Nemám ho ráda a nikdy nebudu, ale nenávidět ho také nemohu, raději ho přestanu řešit, než se snížit na úroveň těch, co na něj chrlí jednu nadávku za druhou! Prostě jim vztah přeju a když kdesi byla anketa, jestli po SuperStar přežije jejich láska, zvolila jsem že ano, i když většina zvolila tu druhou možnost. Já jim věřím!!!

Sexy fotka Rytmuse x-P

28. may 2011 at 19:52 | Darela Vrbovská |  Rytmus photos


Tina a Mirko Šmajda

27. may 2011 at 13:16 | Darela Vrbovská |  Tina photos
Tinuška má nové vlásky, které jí moc sluší! Dlouhé vlasy totiž vedou :-) Těším se, až mi narostou, bohužel nemám peníze na to, abych si je nechala prodloužit, ale tak kdo ví :-) Příští rok bych je měla mít nad (nebo pod?) prsa...

Rytmus: Ročně si přijde na 3,5 milionu korun...

27. may 2011 at 12:46 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Rytmus: CHCEL BY SOM POOPRAVIŤ AUTORA ČLÁNKU V TOM ROZHOVORE Z KTORÉHO ČERPAL, SOM MYSLEL KOLKO ROBÍM ROČNE KILOMETROV
Slovenský rapper Rytmus (34) se rád obklopuje drahými věcmi. Ročně »udělá« až 150 tisíc.... eur nebo kilometrů?

Rytmuse nejspíš honoráře za porotcování v SuperStar příliš tíží, proto se rozhodl pořádně »vytunit« své BMW. Svého miláčka opatřil speciální matnou fólií a kovanými koly vyrobenými na míru, které jej přišly na 200 tisíc korun.

"Když mám peníze, tak si na značky potrpím. Když jsem je neměl, tak jsem si koupil to, na co jsem měl," pochlubil se Rytmus, který jen za módní doplňky utrácí statisíce.

Vzhledem k jeho závratnému příjmu to pro něj není žádný problém. "Ročně udělám tak 100, 120 až 150 tisíc, podle toho jaký je rok. Za 2011 podle mě dám rekord," řekl Rytmus. Pokud to tak půjde dál, brzy si bude moci koupit i vysněnou jachtu. Tu si ovšem na Slovensku příliš neužije…

Vytvořen osobní blog, součást tohoto blogu

26. may 2011 at 22:03 | Darela Vrbovská |  Notes
Celý den mi blbnul net, zatím je všechno ok, jenže na jak dlouho! Proto jsem raději dnes nic nepřidala, přešla mě nálada a tak jsem alespoň pracovala na tom druhém blogu, který bude součástí tohoto. Rubrika Notes tu bude pořád, ale bude se tu už objevovat spíš něco zaměřeného na Rytmuse a Tinu, nebo zde naleznete odkazy na články ze sesterského. Na něm nespřáteluji, jen odkazuji na blogy, které hrozně ráda navštěvuji :-) ... Pokud budete chtít můj blog podpořit zveřejněním ikonky nebo odkazu na něj, můžete, ale to později, ještě je v začátcích. Ostatní blogy už nespravuji, ale můžete na sesterském blogu najít například Rihannu a ostatní celerity, které mám ráda! Najdete tam i neznámé tváře, když to tam o něco víc rozjedu. Zatím můžete zkouknout Rubriky a vzhled stránky.

Těším se tam na vás :-) ... Hlavně na ty, co tu chodí hlavně kvůli mě samotné a nemají moc Rytmuse v lásce...

D-Sklarz.blog.cz


Podmínky používání

24. may 2011 at 13:00 | Darela Vrbovská
Návštěvou této stránky jste vázáni těmito podmínkami:
  • Níže uvedené podmínky jsou tvořeny MAJITELKOU celé FANSTRÁNKY, prosím, nekopírovat a při každé inspiraci TUTO STRÁNKU označte jako její hlavní bod!
  • Souhlasíte, že nebudete urážet ADMINKU, za vše tady vedu zodpovědnost právě já.
  • Pokud není uvedeno jinak, ADMINKA si nenárokuje práva k ničemu, co je obsahem této stránky.
  • ADMINKA nemá v úmyslu vědomě se pokoušet urážet či dokonce porušovat autorská práva nebo práva duševního vlastnictví (myšlenky autora, názory, hodnocení, atd.) jakéhokoli subjektu.
  • ADMINKA respektuje práva na veškerý obsah, obrázky, videa, audio, fotografie, atd., pokud není uvedeno jinak. Respektuje také žádost vlastníků stránky, aby při veškerém skopírovaném obsahu uváděla zdroj čerpání.
  • ADMINKA nemá práva na AFFILIATON (Spřátelené blogy) nebo se nepodílí na spolupráci s jejich stránkou, pokud není uvedeno jinak.
  • Jedná se o fanstránku a ADMINKA není v kontaktu s žádnou celebritou věnovanou této stránce.
  • Tato stránka může obsahovat nevhodný materiál pro některé náctileté návštěvníky.
  • ADMINKA si vyhrazuje právo provádět jakékoli změny této stránky a to kdykoliv.
  • Tyto podmínky jsou v platnosti po celém areálu webu a jsou zahrnuty pro veškerý obsah.

» Rytmus-unofficial/Rytmus-IsMr je pouze fanstránka. NEJSEM opravdu v žádném kontaktu s Patrikem Vrbovským nebo Martinou Csillagovou, jejich rodinou nebo jejich manažerkou Andreou Práznovskou. Dále vás prosím, neptejte se mě na telefonní číslo Rytmuse ani Tiny nebo adresu. Všechny fotografie, informace, novinky, videa a grafika jsou chráněny autorským zákonem, respektive jejich příslušným vlastníkům, pokud není uvedeno jinak, takže pokud chcete něco z tohoto webu použít, prosím, uvědomte mě jako první. Děkuji a doufám, že se vám moje příspěvky budou líbit.

Fanstránka není vytvořena za účelem porušování autorských práv! Je tvořena mnou, no za každou informaci o Rytmusovi nebo Tině vám budu vděčná a samozřejmě vás uvedu jako zdroj. Pokud je článek z webu, pošlete odkaz a vás připíšu jako "doporučoatele". Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, kontaktujte mě (izikas@centrum.cz)! »

Třetí design na objednávku (Britney Spears)

23. may 2011 at 19:43 | Darela Vrbovská |  Designy
Vlastně je to spíš design na čas. Osoba, která mu design většinou dělává nyní nemá čas a tak jsem se toho zhostila já. Dess je pro R8manus. Nevím, jestli budeš spokojen, myslela jsem, že to dopadne jinak (možná lépe), ale tak stalo se. Nějak se mi dnes nedařilo, PF Studio X se mi vypínal, tak vzniklo tohle dílko. Většinou v jednoduchosti je síla, tak nevím, jestli i v tomto výtvoru. Dnes bych už asi nic lepšího nezvládla a na asi 2 dny odjíždím na chalupu, takže nebude čas. Buď na FB nebo tady mi napiš svůj názor, naštvaná nebudu pokud nebudeš spokojen... Náhled je dole :-//

„Producent“ Ján Kortis: Tina nám dlhuje peniaze!

23. may 2011 at 12:00 | Darela Vrbovská |  Tina

Proč je producent v závorkách? Odpověď je jednoduchá, tohle indivídium nemá s tím povoláním nic společného! Je to jenom ubohý pozér, který oblbuje ne jednu celebritu (důkazem jsou ony samy)! Stihl obvinit už právě Rytmuse a teď to zkouší na Tině! Nevím, jestli je v tom Tina úplně nevinně, nebo opravdu dluhuje 600 dolarů,vím, že ten člověk je nestálý, naslibuje hory doly a je nestálý! Ani by mi nevadilo, kdyby si tento článek přečetl xD … Alespoň by věděl, jaký mám na něj názor. Co bych dělala, kdyby se ozval a oznámil, abych mu to řekla do očí (už se tak stalo, psal to komusi), nebyl by s tím problém, on mi pije krev už hodně dlouho a teď ta kauza on a Tina mě vytočila až tak, že bych si to s ním klidně šla vyřídit osobně! Jenže by to muselo být bez svědků, ale on je srab, takže by si na pomoc jistě někoho přivolal! Asi tu není někdo, kdo ho zná, má na něj kontakt, že? :D … Teď se k tomu vrátím. Ján Kortis prohlásil: "Sestra jí dala k dispozici dům, vozila ji v autě, půjčila jí auto. Tina neměla na taxík, sestra ji vozila nahoru dolů. Když už to nemohla časově stihnout, jelikož se starala o roční dcerku, zaplatila jí autopůjčovnu. Má účet za zapůjčení auta pro Tinu, které platila svou kartou, protože Tina už neměla peníze. Dodnes jí je ale nevrátila." Ohledně sumy peněz odpovídá: "Jde asi o 600 dolarů. Kromě toho jsem vzal pro Ondreja, tedy jejího tehdejšího přítele, lístek na fotbal. Stál kolem 150 dolarů." Drahý Kortis s tím měl počítat už tehdy, že něco takového nastat může, jeho chyba! A dobrá vůle! Nebo to byla součást obchodu? Nějak to nevyšlo!

Rytmus je kráľ. Marketingu (hobbyportal.sk)

22. may 2011 at 22:55 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Otvorene priznávam, že dlhé roky negatívne vnímam "umeleckú" tvorbu rapera Patrika "Rytmusa" Vrbovského a asi pred 6timi mesiacmi by som si ani len nepomyslel, že mu budem verejne vzdávať hold (obzvlášť po tom, ako som ho aj na tomto portáli zosmiešňoval). Neodsudzoval som rap ako žáner, avšak ani náhodou mi neprišlo na um považovať texty, kde je jediným zámerom dať do všetkých rýmov prvoplánový vulgarizmus (a v ňom uraziť iného známeho človeka) za umenie. No po rozhovoroch s viacerými umelcami hlásiacim sa k hudobnej alternatíve, či undergroundu som dospel k záveru, že zámerom mainstreamovej muziky (do ktorej sa radí aj Rytmus) nie je prinášať umenie, ale zarábať prachy. Mainstream je obrazom vkusu väčšiny a tá býva obyčajne veľmi povrchná, bezduchá a ovplyvniteľná. Veď, ak mi vadí Rytmus z toho dôvodu, že neprináša umenie, prečo by mi nemali z toho istého dôvodu vadiť Desmod, či No name ? Hľadať záchranu v nemainstreamovej hudbe tiež nie je vždy výhra - alternatívni hudobníci, ktorí nemajú muziku ako povolanie, ale len ako hobby väčšinou zaplnia kluby nanajvýš 5timi intelektuálmi a undergroundoví zástupcovia hrajú väčšinou pre publikum, ktoré je pod vplyvom všeličoho možného a ich hudbu v tom momente ani nevnímajú. Je preto ťažké odpovedať, kde nájsť zmysel hudobného umenia, ale tomu sa v tomto článku venovať nechcem (nakoľko to sám neviem).

Michal Šeps: Rytmus je úplná nula

21. may 2011 at 21:37 | Darela Vrbovská |  Rytmus

Nebudu zveřejňovat celý obsáhlý článek o tomto zhulenci (sorry fanoušci, ale nesnáším tyhle typy), jen zveřejním, jak se zmínil o porotě SuperStar: "Nějací čtyři lidé mě vůbec nezajímaj. Ať si říkají, co chcou, já je neřeším. Nejvíc mi překáží Rytmus, to je jasné. On o raggae neví vůbec nic, pořád jen machruje. U mě je on úplná nula, totální. Neumí ani zpívat. Ať zaspívá Gotta nebo aspoň toho debilního Iron Mana. Jsem přesvědčen, že by nedal ani tón."

Milý Šepsi, kdybych měla porovnat tvůj a jeho zpěv, raději bych poslouchala Rytmusův, to lahodí mým uším! Ten tvůj mi vadí, to je slovný přednes, recitace, nikoli zpěv! Horší než jeho rap! Jednou jsi zaspíval, líbilo se mi to, ale už tě mám plné zuby! Věnuj se raggae a na Rytmusův rap a zpěv se vy**r!

*Aktualizace*

Podle všeho se Rytmus a Šeps usmířili... mohli jste si toho všimnout v pondělním přenosu SuperStar (23. 5. 2011)