December 2011

Rytmus: Rozhovor pro Refresher.sk

31. december 2011 at 16:25 | Darela Vrbovská |  Rytmus

Rytmus: Jsem kluk z ulice. Jen bohatší

31. december 2011 at 12:02 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Tento rozhovor pochází z roku 2008, který zvěřejnil server život.lesk.cas.sk a autorkou je Jarmila Andrejčáková, do češtiny jsem ho převedla já...


V jeho textech jsou samé vagíny, penisy, soulože, "supervybrané" slova. Dráždí bouráním konvencí, arogancí, překračováním hranic. RYTMUS (31) má vlastní filozofii a na reakce kašle. Jde si svou cestou a tvrdí, že nedělá nic zlého. Zle dělají zloději, vrahové, mafiáni, dodává.

Víte o averzi, kterou svými texty v lidech vyvoláváte?
Vím.

To je všechno, co k tomu řeknete?
Vím, že starším lidem se to nemůže líbit. Pro ty to ani nedělám. Dělám hudbu a texty pro takové, jako jsem já. To znamená, že žijou podobně. Vydám cédečko a kdo chce, ať si ho koupí. Nevystupuji na volných prostranstvích, vystupuji v klubech. Když se má hudba dostane k někomu, komu nepatří, nejsem z toho moc nadšený. Nechci otravovat svou tvorbou všechny, takže beru to. Tak by to mělo zůstat. Ale ať mě nesoudí podle toho, to nemám rád. Vím, že hodně z těch, které mám na mysli, pije alkohol, rozvádí se, má problémy v rodině, kouří, používá vulgární slova.

Ale jsou i normální, slušní lidé. Ty také může váš nevybraný slovník urážet.
Jsou takoví, poslouchají jinou muziku než já. Úplně respektuji, že se jim má tvorba nelíbí. Ale když se jim to nelíbí, ať to neposlouchají a ať se k tomu nevyjadřují. Protože já když nemám někoho rád nebo mi je něco cizí, tak jdu od toho co nejdál.

Fenomenální křest

30. december 2011 at 19:54 | Darela Vrbovská |  Rytmus

Začátkem prosince vydal slovenský rapper Rytmus nové sólové album s názvem "Fenomen". Teď přišel čas, aby ho pokřtil. Udělal tak tuto sobotu a v pražském klubu SaSaZu. I když deska sklízí diametrálně rozličné reakce, sobotní koncert svou návštěvností potvrdil, že je o Rytmuse zájem.

Live: Rytmus
support: Malý Man, DJ Flux, Ego
místo: SaSaZu, Praha
datum: 17. prosince 2011

V předprodeji se stihlo prodat přes tisíc lístků, takže bylo jasné, že klub bude narvaný. Někoho možná překvapila cena vstupenek přímo na místě. Tři stovky byly přeškrtnuty a lístek stál 350 korun. Další zklamání přišlo po zjištění, že Rytmusova show bude trvat pouhých čtyřicet pět minut. Ale ani to lidi neodradilo a stále chodili další.

TOP 10: Největší hity Evropy

30. december 2011 at 18:48 | Darela Vrbovská |  Rytmus
Rytmus se objevil v žebříčku největších hitů Evropy za rok 2011 s hitem Jebe... Gratuluji !!!


Tinin album křtil expremiér Fico – Vychytala či Do*ebala?

28. december 2011 at 21:38 | Darela Vrbovská |  Tina


Omyl a přešlap. Tak vnímá většina fanoušků rozhodnutí zpěvačky Tiny, která si za kmotra svého nového albumu vybrala expremiéra Roberta Fica.

Její příznivci nezakrývají rozčarování, sklamání a tento rok považují za nerozvážný čin. Pokud chtěla Tina šokovat, podařilo se! To nemůže myslet vážně!

Byla první slova většiny Tininých fanoušků na pondělním (12. 12. 2011) křtu nového albumu S.E.X.Y. Dokud hosté akce zůstali stát jako opaření, na internetu se okamžitě začali objevovat rozčarované reakce. A mnozí to nepředýchali dodnes. Ani ne den po křtu se samotná zpěvačka snažila na své sociální facebookové stránce obhájit své nečekané rozhodnutí.

Rozhovor Rytmuse pro rádio SPIN

28. december 2011 at 19:12 | Darela Vrbovská |  Videos
Hovořil o své tvorbě, o haterech a celkovou negativu... Nemuseli jste ho? Poslechněte si rozhovor a možná změníte názor


Rytmus v Hlasu Česko Slovenska

28. december 2011 at 18:45 | Darela Vrbovská |  Rytmus

Hlas Česko Slovenska odstartuje už na jaře roku 2012, kdo usedne v porotě je už jasné - kromě Michala Davida, Pepy Vojtka (ze skupiny Kabát) do ní zasedne také Rytmus a jeho přítelkyně, Dara Rolins. Bude to hodně zajímavé, snad bude každý zastupovat svůj vlastní názor a nebudou se předem domlouvat na výsledcích, snad to bude férové rozhodnutí...

Jak se dali dohromady?
Spekulace o Daře a Patrikovi v Hlasu Česko Slovenska nabrali na intenzitě už delší dobu. Jejich společné kšefty rostou přímoúměrně s délkou jejich vztahu. Setkávají se buď v Praze, Bratislavě, nebo v Rytmusových rodných Piešťanech. Naposledy ukázali svou lásku před týdnem přímo na křtu spěvákova albumu v naší metropoli, kde se na pódiu vášnivě líbali.

Přeji vám Krásné Vánoce

24. december 2011 at 12:39 | Darela Vrbovská |  Notes
a velmi šťastný, úspěšný Nový Rok! Splněná vánoční přání, sladké štědrovečerní usínání, pohodu po celé svátky a nový rok jako z pohádky! To vše a mnohem víc Vám přeje Darela

Rytmus (přes facebook) - Pekné sviatky všetkým..zdraví vás Paťo alias All kind
Tina (přes facebook) - Celej svojej FB rodine zelam najkrajsie sviatky,majte sa radi,davajte si lasku,pomahajte si,budte zdravi,spokojni a stastni :) oddychnite si a budte sexy ;) bozkavam vas.. T´ ♥ ♥ ♥


FENOMEN – Rytmus o každé skladbě

22. december 2011 at 19:28 | Darela Vrbovská |  Rytmus


Fenomen - Temná hudba, směs electra, tranceu, hiphopu. Úvodní skladba alba založená na sarkastickém "prepáč" a efektech, jaké tu nikdo předtím nedělal. Myslím, že téma jsem extrémně trefil, o fialkách a jaký je život krásný by se tam nehodilo repovat.

AKM - Electro club banger s rádiovým refrénem. Nečekejte v party tracku duchaplnou lyriku. Vím, co dělám, protože nejvíc času trávím v klubech, takže lidé v klubu nechcou slyšet myndráky a hlavolamistické texty. Refrén (moje linka) je zabitý. Věnovaný své bejby, takže může si to zpívat jak žena svému, tak chlap svojí. V této skladbě jsem se chtěl odškatulkovat z hiphop scény, do které dávno nepatřím a ani nechci.

Deti stratenej generácie - Takzvaný laid back flow, který pro k*k*ta na první poslech vyznívá, že jde mimo rytmus. Lyricky jde o motivační text o tom, že problémy si děláš sám a je to jenom v hlavě. Ptám se tě, co jsou to vlastně vážné problémy? Co je to štěstí? Iluze. Kytarový refrén na koncerty jako vyšitý. Hudba, celkově aranžé, sound, bez debaty. Dovolím si tvrdit, že nic takového tady dlouho nevyšlo ani nevýjde.

Nehladám - Zpěvorap. Úplně jiný styl, jako skladby předtím. Rádiovka založená na refrénu, který se víckrát opakuje. Zpěv (rovněž moje linka) ušitý na mou polohu hlasu. Jednoduchý flow a srdcová lyrika ze života. Hodně lehce se mi psal text, protože jsem to zažil. Skladba je určená lidem, které podvedl/a jejich ex.

Hovnám neodpovedám - Dubstep, zase úplně jiný styl, tato hudba je top. Serious zde za*ebal strašně, z hudby jsem cítil, že tam musím za*ebat strašný náklad. Téma - nebudu se dissovat a odpovídat žádným nýmandům jednou a navždy. Vždycky, když mě někdo dissoval, tak se po čase vypařil a zahrabal se svýma ho*nama. Nemůžete čekat odemně, že budu odpovídat někomu, co nedosáhl ani 5% z mé kariéry. Důraz ve skladbě na top flow, fakta a efekty. Taktéž si myslím, že se do této monstrózní hudby nedá o ničem jiném rapovat.

Rytmus - Fenomén (New video 2011) // říjen 2011

22. december 2011 at 12:00 | Darela Vrbovská |  Videos
Stejnojmený album jako singl - "Fenomén" výjde prý brzo. Už teď, po písni Jebe si můžete vychutnat další singl, než se celý album u nás a na Slovensku objeví! Klip má pouhé 2 minuty a nechybí v písni ani sprostá slova, kterými je Rytmus proslulý, proto není vhoden pro náctileté :D Jestli je to tak nutné můžete posoudit po poslechu a shlédnutí videa. Enjoy!!!


Úryvek z písně
"Prepáč, že som jediný čo hreší, všetci ste bez viny, tak to ma veľmi teší... prepáč, že mám nadupaný štýl, ty nestíhaš spracovať, čo som ja dávno pochopil..."