Tinin album křtil expremiér Fico – Vychytala či Do*ebala?

28. december 2011 at 21:38 | Darela Vrbovská |  Tina


Omyl a přešlap. Tak vnímá většina fanoušků rozhodnutí zpěvačky Tiny, která si za kmotra svého nového albumu vybrala expremiéra Roberta Fica.

Její příznivci nezakrývají rozčarování, sklamání a tento rok považují za nerozvážný čin. Pokud chtěla Tina šokovat, podařilo se! To nemůže myslet vážně!

Byla první slova většiny Tininých fanoušků na pondělním (12. 12. 2011) křtu nového albumu S.E.X.Y. Dokud hosté akce zůstali stát jako opaření, na internetu se okamžitě začali objevovat rozčarované reakce. A mnozí to nepředýchali dodnes. Ani ne den po křtu se samotná zpěvačka snažila na své sociální facebookové stránce obhájit své nečekané rozhodnutí.
"Potkala jsem ho úplnou náhodou, seznámili nás na jedné akci. Povídali jsme si a chválil mou hudbu. Tak jsem mu ze "srandy" řekla, že nemá na to, aby přišel do mého prostředí plného mladých lidí a pokřtil můj album," snažila se zachránit situaci Tina. V té chvíli však ani ona sama netušila, jak si v očích svých fanoušků zavařila.

Na internetu se totiž, kvůli svému výběru kmotra, stala hlavní hvězdou nemístných a často mimořádně vulgárních vtipů. Tina se navzdory všemu stále snaží tvářit hrdinsky. "Viděla jsem dvě fotky. Jsou vtipné. Lidé jsou kreativní a to je fajn. Lepší než by měli po nocích fetovat.," vysvětlila svojsky Novému Času zpěvačka.

Co na tento krok říkáte vy? Jaký máte názor na tuhle situaci, samotnou Tinu, popřípadě na její album?

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama